Ik zet me in voor Het Vergeten Kind!

Robin Halberstadt

( Member of team: Tour d'Extravaganza 2021 )

from €500 (110%)

In September doe ik mee aan de Tour d'Extravaganza. In 4 dagen ga ik circa 400 KM fietsen in Zuid-Limburg. Mijn doel is zo veel mogelijk geld ophalen voor deze stichting. 

Ik draag graag bij aan een sportieve bijdrage voor alle kinderen die het niet altijd even makkelijk hebben in Nederland. Mijn motivatie in deze actie is samen, inspiratie, motivatie, doorzettingsvermogen en fun!
Ik heb er super veel zin in.

Een nieuw huis op de Veluwe kan op deze wijze worden gebouwd met jouw steun 😙

Draag jij deze actie ook een warm hart toe? Doneer nu dit kan al vanaf 5,00.

Liever een betaal verzoek?

Hoi, ik heb een betaalverzoek gemaakt voor Donatie Stichting Het Vergeten Kind. Je kunt het bedrag aanpassen en met elke bank in Nederland betalen. Dank je wel!
https://www.ing.nl/particulier/betaalverzoek/index.html?trxid=20uHeoUx4Z0vHA3fljJrEZTMAyetkprN

Alvast onwijs bedankt voor je bijdrage. 

View all
€15 01-10-2021 | 16:37 Steunen dit initiatief. Veel succes.
€100 21-09-2021 | 20:36 Het doel van het vergeten kind staat mij zeer aan, waarvoor Robin Halberstadt zich ook inzet.
€10 15-09-2021 | 11:37
€15 15-09-2021 | 09:22 Collega van mij zet zich voor dit goede doel in. Leuk om hem/ jullie te ondersteunen
€10 10-09-2021 | 09:57 Een mooi doel en een mooie prestatie, succes!
View all

Tour de Extravaganza Dag 4 Final

25-09-2021 | 15:19 In een heerlijke flow van slapen, eten en veel plezier met de deelnemers zijn we aangekomen op de laatste dag. Gisterenavond na het eten zijn we nog met de wielrenners bij 1 gekomen. We kregen een toelichting over de motor begeleiding. Regels en alertheid. Heel spannend hoe vaak komt dat voor? Ik ben er nog niet bekend mee alsmede vele van ons. Er is veel enthousiasme maar iedereen is nog wel een beetje moe van de rit van deze dag. Straks lekker slapen. Het is zondag de laatste rit van de Tour de Extravaganza 2021 Opstellen, bandenspanning controleren en opwarmen. Vroeg naar buiten gegaan om alvast wat rondjes te rijden en zo weer lekker warm aan de start te verschijnen. Hieronder de dag in vogelvlucht. Ook vandaag de nodige beelden vastgelegd benieuwd naar bruikbaar materiaal 😌 Lunch pauze voor de motor begeleiding en deelnemers.  Iedereen weer retour de laatste kilometers waren soms wat verrassend toch hier en daar een klimmetje maar ondanks dat de Tour prima doorgekomen.  Wat een fantastisch bedrag nu al € 105.000 wat een enorm bedrag. Zoveel donateurs die dit mogelijk hebben gemaakt.    
Read more